Bestsellery
Herbal Medica Orelon NaturSpray do uszu 15 ml bez parafiny !
Herbal Medica Orelon NaturSpray do uszu 15 ml bez parafiny !

9,15 zł

Cena regularna: 9,95 zł

Najniższa cena: 9,95 zł
szt.
Herbal Medica Otulin NaturSpray na gardło 30 ml
Herbal Medica Otulin NaturSpray na gardło 30 ml

17,01 zł

Cena regularna: 18,49 zł

Najniższa cena: 18,49 zł
szt.
Herbal Pharmaceuticals Hashima Forte 30 kapsułek wegetariańskich
Herbal Pharmaceuticals Hashima Forte 30 kapsułek wegetariańskich

33,07 zł

Cena regularna: 35,95 zł

Najniższa cena: 35,95 zł
szt.
Herbal Monasterium Borelyma  30 kapsułek
Herbal Monasterium Borelyma 30 kapsułek

32,15 zł

Cena regularna: 34,95 zł

Najniższa cena: 34,95 zł
szt.
Herbal Monasterium EstroBalans 30 kapsułek wegetariańskich
Herbal Monasterium EstroBalans 30 kapsułek wegetariańskich

32,15 zł

Cena regularna: 34,95 zł

Najniższa cena: 34,95 zł
szt.
Herbal Monasterium Sok naturalny z czarnego bzu 500 ml
Herbal Monasterium Sok naturalny z czarnego bzu 500 ml

22,53 zł

Cena regularna: 24,49 zł

Najniższa cena: 24,49 zł
szt.
Herbal Monasterium Sok naturalny z  aloesu 500 ml
Herbal Monasterium Sok naturalny z aloesu 500 ml

19,27 zł

Cena regularna: 20,95 zł

Najniższa cena: 20,95 zł
szt.
Herbal Monasterium sok naturalny z Malin 500 ml
Herbal Monasterium sok naturalny z Malin 500 ml

26,21 zł

Cena regularna: 28,49 zł

Najniższa cena: 28,49 zł
szt.
Herbal Monasterum naturalny sok z  Głogu 500 ml
Herbal Monasterum naturalny sok z Głogu 500 ml

24,37 zł

Cena regularna: 26,49 zł

Najniższa cena: 26,49 zł
szt.

Suplementy na serce

Herbal Monasterium naturalny sok z Granatu 500 ml Herbal Monasterium naturalny sok z Granatu 500 ml
Cena:

21,11 zł

Cena regularna: 22,95 zł

Najniższa cena: 22,95 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Herbal Monasterium Sok naturalny z  aronii 500 ml Herbal Monasterium Sok naturalny z aronii 500 ml
Cena:

23,45 zł

Cena regularna: 25,49 zł

Najniższa cena: 25,49 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Herbal Monasterum naturalny sok z  Głogu 500 ml Herbal Monasterum naturalny sok z Głogu 500 ml
Cena:

24,37 zł

Cena regularna: 26,49 zł

Najniższa cena: 26,49 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Suplementy na serce i krążenie

Choroby serca i układu krążenia rokrocznie stanowią główną przyczynę śmierci w Polsce. Według szacunków na niewydolność serca choruje około 1 300 000 osób. Liczba ta sama w sobie robi wrażenie, a pamiętajmy, że jeszcze więcej osób zmaga się z innymi chorobami układu krążenia: chorobą wieńcową czy migotaniem przedsionków. Warto tu zauważyć, że choć Światowa Organizacja Zdrowia WHO uznała wiek – 65 lat dla kobiet i 55 lat dla mężczyzn – za samodzielny czynnik ryzyka chorobowego, a seniorzy faktycznie są najbardziej narażeni na choroby układu krążenia, na serce coraz częściej narzekają osoby młodsze. Rozwojowi dolegliwości sprzyja zarówno siedzący tryb życia, nieodpowiednia dieta i używki, jak i czynniki zewnętrzne, np. zanieczyszczenia powietrza. To właśnie dlatego warto regularnie stosować suplementy na serce i krążenie, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym Herbeo.

Jak dbać o krążenie? Preparaty na układ krążenia.

Choroby układu krążenia są jedną z najczęstszych przyczyn umieralności. Wśród nich wymienia się: choroby niedokrwienne serca, udary, choroby aorty i tętnic. Głównym czynnikiem rozwoju chorób układu krążenia jest niewłaściwy styl życia, czyli nieprawidłowe odżywianie się, stres, palenie papierosów oraz nadmierne spożywanie alkoholu, a także mała aktywność fizyczna, czego bardzo częstym efektem jest nadwaga i otyłość. Do najczęstszych objawów chorób układu krwionośnego zaliczamy: ból w klatce piersiowej oraz kołatanie serca, nieprawidłowe tętno, obrzęki, duszności, żylaki. Udar objawia się zaburzeniem mowy i widzenia, drętwieniem jednej strony ciała, opadaniem kącików ust. Są to niebezpieczne choroby, które bardzo często prowadzą do zgonu. Aby zminimalizować ryzyko ich wystąpienia należy wprowadzić do swojego rozkładu dnia aktywność ruchową, zadbać o zdrową dietę i zacząć suplementować preparaty na układ krążenia. Mogą to być zioła na poprawę krążenia czy tez soki na wzmocnienie serca.

Naturalne wzmocnienie układu krwionośnego. Zioła na krążenie

Aby układ krążenia funkcjonował prawidłowo, należy zadbać o zbilansowaną dietę. To co jemy ma ogromny wpływ na to, w jakiej kondycji będzie nasze serce oraz naczynia krwionośne. W codziennym jadłospisie powinniśmy ograniczyć spożywanie żywności wysoko przetworzonej, fast food-ów, cukrów, soli i tłuszczów zwierzęcych oraz zredukować używki. Powinniśmy za to dostarczyć do diety dużo błonnika zawartego w warzywach, owocach i produktach zbożowych oraz pamiętać o wypijaniu odpowiedniej ilości wody. Dodatkowo warto suplementować zioła na serce oraz zioła na krążenie. Jedną z form takich preparatów są soki naturalne. Sok z aronii wspomaga w obniżeniu ciśnienia ciśnienie krwi oraz pozytywnie wpływa na profilaktykę zdrowia układu krążenia, natomiast sok z głogu wspomaga cyrkulację krwi obwodowej i krążenie, a także wspiera prawidłowa pracę serca. Głóg to bardzo wartościowe zioło na serce, gdyż wpływa na zmniejszenie agregacji płytek krwi, co przeciwdziała tworzeniu się blaszki miażdżycowej.  Są to produkty w pełni naturalne, a więc bezpieczne dla organizmu, dzięki czemu można je suplementować codziennie w dawce zgodnej z zaleceniami. Jest to doskonały sposób na dopełnienie zdrowej diety i aktywności fizycznej w profilaktyce chorób sercowo - naczyniowych.

Kiedy stosować suplementy na układ krwionośny?

Kiedy można stosować suplementy na krążenie? Przede wszystkim trzeba mieć świadomość tego, że podstawą dbania o układ sercowo-naczyniowy – tak samo jak w przypadku innych układów – jest zdrowa, odpowiednio zbilansowana dieta. To właśnie razem ze spożywanymi na co dzień produktami powinny do organizmu trafiać niezbędne witaminy, składniki mineralne i inne składniki odżywcze. Bardzo istotne dla układu krwionośnego są również codzienne przyzwyczajenia i nawyki – szansa na zdrowe serce jest większa u osób unikających alkoholu i wyrobów tytoniowych oraz dbających o regularną aktywność fizyczną.

Oczywiście, nie na wszystkie czynniki mamy wpływ i również u osób, które generalnie dbają o zdrowie, mogą być wskazane suplementy diety na poprawne krążenie. Szkodliwy wpływ na układ sercowo-naczyniowy mają między innymi zanieczyszczenia środowiskowe unoszące się w powietrzu, na które są narażeni głównie mieszkańcy dużych miast. Współcześnie wiele osób musi też wykonywać siedzącą pracę biurową, która również negatywnie wpływa na krążenie.

W takich okolicznościach suplementy na serce mogą być polecane przez lekarzy i dietetyków. Należy jednak pamiętać o tym, że naturalne suplementy na zdrowy układ krążenia są jedynie wsparciem codziennej diety. W żadnym przypadku nie powinny one być stosowane jako substytut zdrowej, różnorodnej i odpowiednio zbilansowanej diety.

Zioła na serce. Jakie wybrać?

Preparatów na układ krążenia i wzmocnienie serca jest wiele. Mamy do wyboru tabletki, kapsułki, herbatki oraz soki naturalne. Przed wyborem konkretnych suplementów warto skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą aby wybrać produkt jak najbardziej dostosowany do swoich potrzeb. Jednym z najczęściej wybieranych preparatów na serce jest sok z granatu. Owoce granatu pomagają obniżyć ciśnienie krwi, co jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania układu krążenia. Wpływają na hamowanie powstawania płytek miażdżycowych, wzmacniają pracę serca oraz naczynia krwionośne. Obecne w owocach granatu polifenole chronią komórki nerwowe przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, a także przed działaniem wolnych rodników. Zioła na krążenie w naturalny sposób wzmacniają układ krwionośny będąc cennym wzmocnieniem w profilaktyce chorób krążeniowych.

Jakie inne suplementy na serce można znaleźć w naszym sklepie internetowym?

Jak wspomnieliśmy wyżej, soki z granatu są najczęściej uważane jako najlepsze suplementy wspierające zdrowe serce. Regularne picie soku z granatu wpływa na dobrą pracę serca, a co za tym idzie, zmniejsza ryzyko zawału serca i udaru niedokrwiennego. Warto jednak pamiętać o tym, że w naszym sklepie internetowym Herbeo można znaleźć również inne suplementy na wsparcie dobrego krążenia. Warto tu wymienić choćby:

  • Naturalny sok z głogu – głóg w medycynie tradycyjnej jest ceniony od setek lat. W jego owocach można znaleźć wiele składników odżywczych, takich jak witamina C czy ważne kwasy tłuszczowe, ale przede wszystkim minerały: wapń, fosfor, potas, magnez, sód, bor i chrom. Istnieją badania naukowe, które wykazały, że regularne spożywanie owoców głogu i ich przetworów może przyczynić się do obniżenia szkodliwego cholesterolu oraz obniżenia ciśnienia tętniczego. W naszej ofercie można znaleźć takie suplementy na układ krwionośny jak Herbal Monasterium naturalny sok z Głogu;
  • Naturalny sok z aronii – naturalny, wyprodukowany w 100% z owoców aronii sok jest źródłem polifenoli oraz antocyjanów. Warto tu zwrócić uwagę przede wszystkim na antocyjany. Są to organiczne związki chemiczne, które uszczelniają naczynia krwionośne i poprawiają elastyczność naczyń włosowatych, a do tego usprawniają pracę płytek krwi i wspierają regulację poziomu ciśnienia tętniczego i cholesterolu.

Dlaczego warto wybrać soki i suplementy na krążenie ze sklepu Herbeo?

Dlaczego to właśnie nasze soki i suplementy na pracę serca warto kupić? Ponieważ oferujemy wyłącznie naturalne suplementy na serce, które nie zawierają konserwantów i sztucznych barwników. Soki i suplementy na układ krwionośny, które można znaleźć w tej kategorii, są też pozbawione dodatków cukru i substancji słodzących. To właśnie te aspekty odróżniają nasze suplementy na krążenie od soków, które możesz znaleźć na półkach marketów i sklepów spożywczych.

W przeciwieństwie do słodzonych soków owocowych z popularnych marketów, które w składzie nierzadko mają 2% owoców, nasze sokowe suplementy na dobre krążenie są przygotowywane w 100% z owoców granatu, aronii czy głogu.

Nie wiesz, jakie suplementy na dobre krążenie wybrać? Skontaktuj się z nami

Jeśli nie wiesz, dzięki jakim sokom może być poprawiona regulacja pracy serca, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy, jakie suplementy na zdrowe serce będą korzystnym zakupem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Informacje podane na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjno-informacyjnym i nie powinny być użyte do diagnozowania lub leczenia jakiejkolwiek choroby czy schorzenia. W przypadku konieczności diagnozy lub leczenia należy skonsultować się z lekarzem.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od Kurier Fedex.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Herbeo
Sklep internetowy Shoper.pl