Szybki test kasetkowy 2019-nCoV IgG/IgM koronawirus

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 70,00 zł 70.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Szybki jednorazowy test kasetkowy do jakościowego wykrywania przeciwciał w klasie IgG/IgM  przeciwko koronawirusowi 2019-nCov w próbkach ludzkiej krwi pełnej, surowicy lub osoczu. Przeciwciała IgG/IgM przeciwko koronawirusowi 2019 można wykryć 2-3 tygodnie po ekspozycji. IgG pozostaje dodatnia ale poziom przeciwciał z czasem obniża się.

 

Czułość: (w odniesieniu do techniki PCR) 85.0% (95% Cl*: 62.1%-96.8%)

Specyficzność: (w odniesieniu do techniki PCR): 96.0% (95% Cl*:86.3%-99.5%)

Dokładność oznaczenia: 92.9% (95% Cl*:84.1%-97.6%)

* przedział pewności

Zestaw zawiera:

1.Test
2.Kapilara
3.Lancet
4.Ulotka
5.Bufor

Procedura wykonania testu
Przed przeprowadzeniem badania test, próbki,bufor i kontrole powinny być doprowadzone do temperatury pokojowej.

1.Wyjmij kasetę testową z zamkniętego woreczka i użyj go jak najszybciej. Najlepsze wyniki zostaną uzyskane, jeśli test zostanie przeprowadzony w ciągu jednej godziny


2. Umieść test na czystej i równej powierzchni.

W przypadku próbek surowicy lub osocza :
- Trzymaj pipetkę pionowo, pobierz odpowiednią ilość - do linii próbki (około 10 µL) i przenieś próbkę do studzienki testowej (S), następnie dodaj 2 krople buforu (około 80 µL) i uruchom minutnik(zobacz ilustrację poniżej).

W przypadku próbek krwi pełnej żylnej:
Trzymaj pipetkę pionowo i przenieś 1 pełną kroplę krwi (około 20 µL) do studzienki testu (S) następnie dodaj 2 krople buforu (około 80 µL) i uruchom minutnik(zobacz ilustrację poniżej).

W przypadku próbek krwi pełnej pobranej z palca:
Aby użyć kapilary: napełnij kapilarę i przenieś około 20 µL próbki krwi pełnej pobranej z palca do studzienki testowej (S), a następnie dodaj 2 krople buforu (około 80 µL) i uruchom minutnik (zobacz ilustrację poniżej).

3. Poczekaj, aż pojawią się kolorowe linie. Oczytaj wyniki po 10 minutach. Nie interpretuj wyniku po 20 minutach.

test

Interpretacja wyników:

Negatywny

Pojawia się jedna kolorowa linia w regionie C, brak linii w regionie T (IgG i IgM). Wynik negatywny wskazuje, że w próbce nie wykryto przeciwciał anty-2019-nCoV.

Pozytywne IgM

Pojawia się kolorowa linia w regionie C oraz kolorowa linia w regionie IgM. Wskazuje to na obecność IgM anty-2019-nCoV w próbce. Wynik jest więc pozytywny na IgM anty-2019-nCoV.

Pozytywne IgG

Pojawia się kolorowa linia w regionie C oraz kolorowa linia w regionie IgG. Wskazuje to na obecność IgG anty-2019-nCoV w próbce. Wynik jest więc pozytywny na IgG anty-2019-nCoV.

IgG i IgM pozytywne

Pojawia się kolorowa linia w regionie C oraz kolorowe linie IgG i IgM. Wskazuje to zarówno na obecność IgG jak i IgM anty-2019-nCoV w próbce. Wynik jest więc pozytywny dla IgG i IgM anty-2019-nCoV.

Nieprawidłowy

Linia kontrolna (C) nie pojawia się. Niewystarczająca objętość próbki lub nieprawidłowo przeprowadzona procedura badania są najbardziej prawdopodobnymi przyczynami nieprawidłowego wyniku. Przejrzyj procedurę i ją powtórz przy pomocy nowego testu. Jeśli problem będzie się powtarzał natychmiast przerwij korzystanie z zestawu testowego i skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem.

Uwagi: Wynik ujemny wskazuje na brak wykrywalnych przeciwciał anty-2019-nCoV. Jednak ujemny wynik testu nie wyklucza możliwości narażenia lub zakażenia 2019-nCoV. Wynik ujemny może wystąpić, jeśli ilość przeciwciał anty-2019-nCoV obecnych w próbce jest poniżej granic wykrywalności testu lub wykryte przeciwciała nie są obecne na etapie choroby, w której próbka została pobrana.

Tak jak w przypadku wszystkich testów diagnostycznych, ostateczna diagnoza nie powinna opierać się na wyniku pojedynczego testu, ale powinna być postawiona tylko przez lekarza po ocenie wszystkich wyników klinicznych i laboratoryjnych.

Test do profesjonalnego użytku in vitro. Przed wykonaniem testu należy zapoznać się z ulotką.

Dla kogo?
Zakłady opieki zdrowotnej, laboratoria, szpitale, przychodnie, kliniki a także lekarz, laborant, farmaceuta, pielęgniarka, weterynarz.

 

Certyfikat:

 

 CERTYFIKAT

 

"Kupujący oświadcza, że ma świadomość, iż Testy przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalnych użytkowników oraz znana jest mi treść przepisu art. 10 ust. 2 ustawy o wyrobach medycznych z dnia 20 maja 2010 r. (t.j. Dz.U. z 2020 r. poz. 186) oraz Komunikat Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych z dnia 23 marca 2020 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro używanych w diagnostyce zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2."

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (3)

16 czerwca 2020

Super, potwierdziłem to co przypuszczałem. Polecam jeśli ktoś ma wątpliwości czy już to przeszedł

5 sierpnia 2020

Test zgodny z opisem, działa. Fajnie było się upewnić czy mam już to za sobą

9 grudnia 2020

Proste do zrobienia i tanie. Nie rozumiem dlaczego tylko dla laboratoriów. Co w tym trudnego?

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od Kurier Fedex.
Promocje
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Herbeo
Sklep internetowy Shoper.pl