Aerozole

Preparaty do uszu w aerozolu sposobem na codzienną higienę

Preparaty do uszu występują najczęściej w postaci sprayu. Jest to łatwy i wygodny sposób na codzienną higienę przewodu słuchowego. Naturalne preparaty w aerozolu do uszu są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych patyczków, które nie są bezpieczną metodą dbania o higienę słuchu. Mogą doprowadzić do uszkodzenia błony bębenkowej, w odróżnieniu od preparatów do uszu w sprayu, które doskonale sprawdzają się do codziennego czyszczenia uszu zarówno u dzieci jak i dorosłych. Naturalne preparaty w sprayu w bezpieczny sposób pomagają utrzymać właściwą higienę uszu. Rekomendowane są osobom noszącym słuchawki lub aparaty słuchowe, osobom z tendencją do powracających infekcji, kąpiących się oraz uprawiających sporty wodne. Odpowiednie są również dla osób z nadprodukcją woskowiny. Zaaplikowanie takiego produktu w sprayu rozrzedza woskowinę i pozwala na wypłukanie jej nadmiaru. Właściwa higiena uszu jest niezwykle istotna, gdyż przeciwdziała powstawaniu stanów zapalnych ucha. Warto zwrócić uwagę aby spray do uszu pozbawiony był zawartości parafiny, a najlepiej gdyby zawierał same naturalne składniki.

Dlaczego warto wybierać preparaty na gardło w aerozolu

Ból gardła to powszechna i częsta dolegliwość występująca zarówno u dzieci jak i dorosłych. Może być wynikiem infekcji wirusowych, bakteryjnych, przebywania w klimatyzowanym pomieszczeniu lub reakcją na alergeny. Bólowi gardła mogą towarzyszyć pieczenie podczas przełykania, suchość i drapanie w gardle, dyskomfort spowodowany wzmożonym oddychaniem przez usta podczas kataru. Warto wówczas sięgnąć po preparaty wspomagające leczenie infekcji gardła. Najlepiej jeśli w swoim składzie nie będą miały alkoholu, dzięki czemu nie będą podrażniać wrażliwej śluzówki gardła i jamy ustnej. U maluszków najczęściej stosowanym preparatem zwalczającym dolegliwość jest spray do gardła, który dobrze sprawdza się podczas aplikacji, zwłaszcza jeśli ma przyjemny smak np. w postaci malinowej mgiełki. Smakowe mgiełki to często wybierane naturalne preparaty w aerozolu na gardło dla dzieci. Jest to dużo bezpieczniejszy wybór niż pastylki do ssania, którymi mały pacjent może się zadławić. W sprzedaży dostępne są preparaty, które można zaaplikować dzieciom już powyżej 1 roku życia.

Zalety stosowania naturalnych preparatów w aerozolu

Aerozol do gardła czy też spray do uszu działają bezpośrednio w miejscu aplikacji. Docierają w trudno dostępne miejsca oraz pozwalają na precyzyjne dawkowanie. Preparaty te charakteryzują się szybkim efektem działania. Postać w której są aplikowane pozwala na szybkie wchłanianie substancji leczniczej dokładnie w miejscu podania, dlatego charakteryzują się dużą skutecznością.  Warto aby aerozol do gardła czy uszu miał w sobie jak najwięcej naturalnych składników. Dodatkową zaletą naturalnych preparatów w sprayu jest higieniczny sposób dawkowania uniemożliwiający zanieczyszczenie bakteriami z zewnątrz. Pomimo tego zaleca się, aby wyroby w formie aerozoli stosowane były przez jedna osobę.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od Kurier Fedex.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Herbeo
Sklep internetowy Shoper.pl